Inea - awaria raz w tygodniu

Tematy, które mogą zainteresować wszystkich mieszkańców osiedla
tom26
Posty: 3
Rejestracja: 3 paź 2015, o 22:11
Nr bloku: 30

Inea - awaria raz w tygodniu

Post autor: tom26 » 20 paź 2015, o 09:21

Witam,

od 2 miesięcy korzystam z usług tv i internet Inea.
Mniej więcej raz w tygodniu muszę dzwonić na infolinię bo wszystko mi "pada". Mieszkam w bloku nr 30.
Od 2 dni znowu nic mi nie działa. Wczoraj po rozmowie z jakąś Panią zapewniła mnie, że zrestartowała usługę tv, zmieniła adres MAC i wszystko w ciągu maksymalnie godziny powinno ruszyć. Oczywiście nie ruszyło i dziś muszę dzwonić ponownie.
Czy ktoś także ma takie problemy?
W dodatku gdy czasami dzwonię około 8:00 rano, to otrzymuję informację, iż dodzwoniłem się po godzinach ich pracy, po czym jest informacja, że infolinia jest czynna od 7:00 do 20:00...nosz ku**a...
Szlag mnie już trafia...

Oczywiście piszę tego posta z pracy bo w domu od 2 dni nie mam Internetu...

Awatar użytkownika
andy
Posty: 284
Rejestracja: 15 gru 2011, o 14:18
Nr bloku: 41
Kontakt:

Re: Inea - awaria raz w tygodniu

Post autor: andy » 20 paź 2015, o 10:21

Ja korzystam z usług Inotela czyli obecnie Inea od ponad 2 lat i póki co jest ok. Owszem na samym początku zdarzały się jakieś problemy ale rozwiązali to.
Później za to miałem problemy z fakturami. Interwencje w BOK niewiele dały. Pomogła dopiero interwencja na... facebooku. Napisałem na ich profilu o mojej sprawie i od razu można było problem rozwiązać :)

Awatar użytkownika
darenty
Posty: 75
Rejestracja: 29 gru 2011, o 19:28
Nr bloku: 41

Re: Inea - awaria raz w tygodniu

Post autor: darenty » 21 paź 2015, o 19:48

Ja z kolei jestem ex Inotel-owcem/inea-owcem ;)
Na internet nie narzekałem ale za to kablówka po zakupieniu nowego TV to był już dramat - nieustający śnieg i migotanie.
Po wielu zapewnieniach o tym, że pracują nad tym i że będzie OK ( wymiany dekoderów; routerów itd.) ostatecznie uznali że jestem winny JA bo mam niekompatybilny odbiornik :D
Podziękowałem im i poszedłem do konkurencji gdzie na magiczne słowo jestem z Inea dostałem przyjemne rabaty ;)

Mówią że wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma ale z drugiej strony kto nie próbuje ten nie ma ;)

Awatar użytkownika
andy
Posty: 284
Rejestracja: 15 gru 2011, o 14:18
Nr bloku: 41
Kontakt:

Re: Inea - awaria raz w tygodniu

Post autor: andy » 21 paź 2015, o 20:53

darenty pisze:Mówią że wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma ale z drugiej strony kto nie próbuje ten nie ma ;)
Tak to chyba mówią żołnierze armii czerwonej :)

Poza tym przypomniało mi się, że w bloku 32 też problemy z telewizją były. Czasem co kilka minut program zamierał i na ekranie były same wielkie piksele.
No i to ładowanie dekodera... 5 minut czekania.

Awatar użytkownika
gustarballs1983
Posty: 215
Rejestracja: 31 sty 2012, o 20:37
Nr bloku: 1

Re: Inea - awaria raz w tygodniu

Post autor: gustarballs1983 » 22 paź 2015, o 23:00

Lol to Inea w ogóle działa na Piątkowie?! myślałem że do spółki z E&W podzielili się strefami wpływów (a raczej przychodów :p ) w Poznaniu tzn. tam gdzie są jedni to nie ma drugich..
osobiście nic nie wiem o możliwości podłączenia się do sieci Inea przynajmniej na starej części Batorego. Z tego co wiem od kuzyna który mieszka na Jeżycach i korzysta z ich oferty to nie warto ale on musi bo póki co Inea jest u niego hegemonem jak niegdyś E&W u nas.
Jeżeli aby dwa razy więcej zarabiać, trzeba dwa razy więcej, i dwa razy dłużej pracować, to ja nie wiem gdzie tutaj jest zysk.

Awatar użytkownika
andy
Posty: 284
Rejestracja: 15 gru 2011, o 14:18
Nr bloku: 41
Kontakt:

Re: Inea - awaria raz w tygodniu

Post autor: andy » 22 paź 2015, o 23:41

gustarballs1983 pisze:Lol to Inea w ogóle działa na Piątkowie?!
Inea to u nas były Inotel i działa na pewno na nowej części.

ODPOWIEDZ