Parking pod Tesco - post├│j dozwolony tylko do 3h

Tematy, kt├│re mog─ů zainteresowa─ç wszystkich mieszka┼äc├│w osiedla

Re: Parking pod Tesco - post├│j dozwolony tylko do 3h

Postprzez Vagatan » 24 mar 2016, o 13:43

Wszystko wskazuje na to, ┼╝e parking b─Ödzie p┼éatny (tabliczki wjazdowe m├│wi─ů 24h/7 dni tygodnia). Na razie cennika nie ma, ale wygl─ůda na to, ┼╝e zap┼éac─ů wszyscy. Ciekawe jak to si─Ö odbije na liczbie klient├│w. Mnie osobi┼Ťcie TESCO zach─Öca do zmiany sklepu na inny.
Vagatan

Do┼é─ůczy┼é(a): 8 lut 2014, o 09:41
Nr bloku: 79

Postprzez KodIT » 24 mar 2016, o 14:27

Przy Kauflandzie kiedy┼Ť te┼╝ pojawi┼éy si─Ö szlabany i parkomaty. P├│┼é roku to dzia┼éa┼éo i ju┼╝ parking zn├│w jest za darmo.
Stawianie szlaban├│w ma sens w przypadku sklep├│w po┼éo┼╝onych w centrum miasta, gdzie parkingi s─ů ma┼ée i ci─ůgle brakuje miejsc dla klient├│w.
KodIT Usługi Informatyczne
Poznań, os. Stefana Batorego 49
tel. 788-788-161
Odzyskiwanie danych Poznań - Serwis komputerowy
KodIT

Do┼é─ůczy┼é(a): 1 mar 2012, o 16:09
Nr bloku: 49

Postprzez Vagatan » 24 mar 2016, o 15:19

Pytanie czy do pobierania p┼éatno┼Ťci potrzebne s─ů szlabany? Wg regulaminu wjazd na teren parkingu r├│wnoznaczny jest zawarciem umowy, ale czy to oznacza konieczno┼Ť─ç pokonania szlaban├│w?
Vagatan

Postprzez matti44 » 25 mar 2016, o 10:17

matti44

Do┼é─ůczy┼é(a): 29 wrz 2015, o 09:09
Nr bloku: 0

Postprzez Vagatan » 25 mar 2016, o 15:18

Ciekawe, gdzie teraz mieszka┼äcy zostawi─ů samochody? Mo┼╝e pod Aldi? Przyda┼éby si─Ö solidarny bojkot Tesco, ale jestem realist─ů.
Vagatan

Postprzez Vagatan » 1 kwi 2016, o 13:08

Pojawi┼éy si─Ö konkrety. Mo┼╝na parkowa─ç za darmo mi─Ödzy 20 a 8 od poniedzia┼éku do pi─ůtku i przez ca┼éy weekend. Jest to jaka┼Ť opcja dla mieszka┼äc├│w osiedla, cho─ç pewnie godzina 10 rano jako graniczna by┼éaby jeszcze lepsza, bo nie ka┼╝dy chodzi do pracy na 8. Ta zmiana i tak wykosi┼éaby osoby spod Poznania zostawiaj─ůce tam samochody.
Vagatan

Postprzez Colin » 13 kwi 2016, o 08:52

Widziałem, że kilka samochodów nadal parkuje na parkingu tesco od strony osiedla, w tym stałe ekspozycje, które od miesięcy nie ruszyły się o metr.
Wiecie jak wygl─ůda sprawdzanie czy samochody s─ů zaparkowane "regulaminowo" ? Widzia┼éem, ┼╝e jaki┼Ť "parkingowy" jest w okolicach tesco, ale czy kontroluje te samochodu od strony osiedla ?
Colin

Do┼é─ůczy┼é(a): 20 sty 2015, o 08:16
Nr bloku: 0

Postprzez Vagatan » 18 kwi 2016, o 15:15

Nie radzi┼ébym sprawdza─ç na w┼éasnej sk├│rze, czy parkingowy sprawdza czas postoju. S─ůdz─Ö, ┼╝e nie siedzi tam bezczynnie. Jednak, je┼Ťli kto┼Ť chce zostawi─ç samoch├│d na noc, to bez obaw - od 20 do 8 jest za darmo, wystarczy zostawi─ç bilet, nawet ten wydrukowany z wa┼╝no┼Ťci─ů postoju np. do 1 w nocy i powinno to wystarczy do uwzgl─Ödnienia darmowych 3h od 8. Dodatkowo nied┼éugo powinni przeprogramowa─ç parkomaty tak, aby bior─ůc bilet mi─Ödzy godzin─ů 20 a 8, drukowa┼é si─Ö od raz do godziny 11 - wtedy nie b─Ödzie trzeba np. rano biec do auta, aby je przestawi─ç.
Vagatan

Postprzez Rob » 29 kwi 2016, o 20:46

Vagatan napisa┼é(a):Ciekawe, gdzie teraz mieszka┼äcy zostawi─ů samochody? Mo┼╝e pod Aldi? Przyda┼éby si─Ö solidarny bojkot Tesco, ale jestem realist─ů.

Zapewne NIELEGALNIE b─Öd─ů parkowa─ç na kopertach p-po┼╝ i (strzelaj─ůc te┼╝ w swoje kolano) na ┼éukach zakr─Öt├│w - totalnie parali┼╝uj─ůc przep┼éywno┼Ť─ç i widoczno┼Ť─ç.

Pozostaje mie─ç nadziej─Ö, ┼╝e ka┼╝dy zna numer do Stra┼╝y Miejskiej i wie co robi─ç! :)
Rob

Do┼é─ůczy┼é(a): 24 lut 2012, o 19:42
Nr bloku: 80

Poprzednia strona

Powr├│t do Sprawy wsp├│lne

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 2 go┼Ťci

Dzi─Ökujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Odzyskiwanie danych Poznań.
stat4u