Nowe plany osiedla Batorego - brakująca numeracja

Tematy, które mogą zainteresować wszystkich mieszkańców osiedla
Vagatan
Posty: 52
Rejestracja: 8 lut 2014, o 10:41
Nr bloku: 79

Nowe plany osiedla Batorego - brakująca numeracja

Post autor: Vagatan » 16 paź 2014, o 17:01

Na naszym osiedlu pojawiły się nowe plany, ale bloki wspólnot mieszkaniowych nie mają na nich numerów. Pytałem o to w PSM i oczywiście potwierdzono moje przypuszczenia - wspólnoty się nie dołożyły, więc numerów nie ma (dobrze, że łaskawie bloki zaznaczyli). Strasznie to małostkowe, bo te kilkanaście numerków więcej pewnie nie wpłynęłoby na koszty, ale takie prawo wykonawcy. W związku z tym chciałbym za pośrednictwem forum dotrzeć do przedstawicieli wspólnot z pytaniem/prośbą o jakąś skoordynowaną akcję, która doda brakujące numerki?

"Logika" numeracji zwłaszcza na nowej części osiedla nie ułatwia odnalezienia właściwego bloku, a te plany mogłyby wielu osobom pomóc.

Awatar użytkownika
andy
Posty: 284
Rejestracja: 15 gru 2011, o 14:18
Nr bloku: 41
Kontakt:

Re: Nowe plany osiedla Batorego - brakująca numeracja

Post autor: andy » 21 paź 2014, o 14:41

Na pewno zaznaczenie bloków wspólnotowych nie wpłynęło by na koszt przygotowania tablicy.
Jednak dlaczego PSM miałaby zaznaczać te bloki, skoro zarządy wspólnot nie chciały partycypować w kosztach?

Vagatan
Posty: 52
Rejestracja: 8 lut 2014, o 10:41
Nr bloku: 79

Re: Nowe plany osiedla Batorego - brakująca numeracja

Post autor: Vagatan » 22 paź 2014, o 17:55

Nie wiem czy nie chciały. Odpowiedź z PSM mówi, że nie dołożyły się - nic o chęciach nie ma. Próbuję ustalić w Atanerze czy ktoś z PSM się do nich zgłaszał z pytaniem o partycypację w kosztach, ale coś czuję, że nikt specjalnie się nie wysilał w tej sprawie.

Dlaczego PSM miałoby nanieść brakujące numerki? Choćby dlatego, że to jest "Plan osiedla Stefana Batorego", a nie "Plan bloków PSM na os. Stefana Batorego". Może to detale, ale jednak PSM nie zarządza terenem całego osiedla, a takie wrażenie można odnieść (np. choćby przez istnienie Rady Osiedla Stefana Batorego). I jest to po prostu małostkowe, tym bardziej, że wpływu na koszty nie ma żadnego.

ODPOWIEDZ