Książeczki czynszowe

Tematy, które mogą zainteresować wszystkich mieszkańców osiedla
Imma
Posty: 29
Rejestracja: 4 sty 2012, o 22:17
Nr bloku: 41

Książeczki czynszowe

Post autor: Imma » 10 paź 2012, o 22:21

Taka mała refleksja w temacie książeczek czynszowych..
od 4 lat mieszkam na Osiedlu Batorego i od 4 lat wszystkie opłaty czynszowe uiszczam przez konto internetowe. Tym niemniej regularnie otrzymuję książeczki czynszowe – osobną na mieszkanie i osobną na garaż ! Zakładam, że takie książeczki otrzymuje całe nasze osiedle zarządzane przez PSM. Nie wiem, czy maja jakąś intratną umowę z drukarnią, czy jednak większość mieszkańców uiszcza opłaty przy pomocy tych druków. Mieszkałam jednak w różnych miejscach i nigdy wcześniej żaden zarządca (nie były to spółdzielnie) nie wpadł na takie udogodnienie. Nie mam nic przeciwko temu, żeby ułatwiać życie mieszkańcom , ale nie za bardzo rozumiem ten koszt, nawet jeśli nieduży . Poza tym powinniśmy szanować nasze lasy ;)

Awatar użytkownika
VooR
Posty: 147
Rejestracja: 29 gru 2011, o 20:27
Nr bloku: 41

Re: Książeczki czynszowe

Post autor: VooR » 11 paź 2012, o 17:00

Zgadzam się jak najbardziej. Ale skoro PSM wyrzuca w błoto nie takie kwoty, to czego możemy oczekiwać?
"A coward dies a thousand deaths, a Souljah dies but once."

kmita1956
Posty: 47
Rejestracja: 5 lut 2012, o 17:25
Nr bloku: 37

Re: Książeczki czynszowe

Post autor: kmita1956 » 14 paź 2012, o 22:27

Faktycznie, ciekawe ile osób korzysta z tych książeczek. Jeśli większość, to nawet kilka setek może nie mieć znaczenia dla kosztu. Inaczej - koszt obsługi wyboru komu nie, a komu tak może być wyższy od kosztu tych paru setek książeczek.

A czy w ogóle ktoś rzucił tą koncepcją w zarząd albo chociaż administrację ?

Bo w biurach wiele rzeczy dzieje się rozpędem.

ODPOWIEDZ