INOTEL

Tematy, które mogą zainteresować wszystkich mieszkańców osiedla
karol
Posty: 2
Rejestracja: 8 paź 2012, o 20:44
Nr bloku: 31

INOTEL

Post autor: karol » 8 paź 2012, o 20:56

Czy korzystacie z oferty internetu w Inotel? W polowie wrzesnia podpisalem z nimi umowe na dostep do sieci internet, ale do tej pory, 8 pazdziernika nie moge doczekac sie instalatora. Jak przegladam rozne fora, to o Inotelu wiele osob pisze jak najgorzej. Czy rzeczywiscie jest tak zle? Zaczynam miec obawy czy to wiarygodna firma i czy maja dobra oferte. Jezeli korzystacie z ich oferty internetu, to prosze o Wasze opinie. Czy tez tak dlugo czekaliscie na instalacje? W regulaminie maja zapisane 30 dni...

czingis
Posty: 6
Rejestracja: 5 maja 2012, o 22:37
Nr bloku: 31

Re: INOTEL

Post autor: czingis » 8 paź 2012, o 21:18

Cześć,
my skorzystaliśmy z usług INOTEL'a ponad rok temu (trójpak). Instalator był 2, albo 3 dni po złożeniu zamówienia.
Instalacja przebiegła sprawnie.
Wcześniej miałem do czynienia z telewizją cyfrową (n i cyfra plus) i nie mogłem przyzwyczaić się do jakości oferowanego obrazu (jest wyraźnie gorszy). Kanały HD są ok.
Sygnał TV czasem się zawiesi, internet działa płynnie.
East & West rok temu w ogóle nie było konkurencyjne cenowo, wybór był oczywisty. W tym roku przedłużyliśmy umowę (szybszy internet, więcej kanałów, niższa cena).
Generalnie na plus ;)

Dany74
Posty: 6
Rejestracja: 17 mar 2012, o 13:23
Nr bloku: 74

Re: INOTEL

Post autor: Dany74 » 9 paź 2012, o 17:48

Mam od nich internet, tv i telefon od 2008 roku.

Generalnie na internet narzekać nie mogę, aczkolwiek półgodzinna "awaria" zdarza się raz na tydzień, dwa.

Całe to narzekanie o którym można poczytać dotyczy telewizji: obraz się tnie, co kilka miesięcy kilka dni bez telewizji to norma, na Motoroli z dyskiem kanałów posortować nie można, więc jedynkę SD mam na 1 a jedynkę HD na 77 (ale każdy może mieć inaczej), od półtora roku obiecują zmianę softu i niestety "nie jesteśmy w stanie podać dokładnej daty implementacji nowego oprogramowania", poza tym każda zmiana abonamentu kończy się reklamacją faktur.

I mają beznadzieją obsługę klienta - obecnie mam wysłane do nich reklamację faktury i dwie zgłoszenia usterek i żadnego zgłoszenia nawet nie potwierdzili. Chociaż nie - jedną usterkę usunęli.

Awatar użytkownika
VooR
Posty: 147
Rejestracja: 29 gru 2011, o 20:27
Nr bloku: 41

Re: INOTEL

Post autor: VooR » 10 paź 2012, o 13:49

Jakość sygnału TV jest do dupy... na tyle, że rozważam zmianę na innego dostawcę. No i potrafi przyciąć, szczególnie na kanałach HD.
Na internet i awarie nie mogę narzekać - przez ponad 3 lata używania 2-3 razy coś padło na max 1 dzień.
Jak padł mi dekoder to wymiana trwała 3 dni, więc też bez tragedii.
"A coward dies a thousand deaths, a Souljah dies but once."

Awatar użytkownika
Anya
Posty: 7
Rejestracja: 14 lut 2012, o 23:24
Nr bloku: 79

Re: INOTEL

Post autor: Anya » 10 paź 2012, o 15:07

Mam od nich internet już od 3 lat. Instalator dość szybko się pojawił. Na jakość neta nie narzekam, co prawda zdarzyło się razy kilka, że nie było internetu, ale to dość sporadycznie i max przed godzinę nie było dostępu.

karpol
Posty: 29
Rejestracja: 20 cze 2012, o 18:52
Nr bloku: 99

Re: INOTEL

Post autor: karpol » 10 paź 2012, o 16:53

Ja czekałem...żeby Cie nie skłamać ok 3 tygodni za podłączeniem...

Korzystam już 4 miesiące z ich dwupaku Internet + TV, jeśli chodzi o neta to nie chodzi on jak te 45mb które niby powinno być czasem muli strasznie ale ogólnie nie jest najgorzej; gorzej niestety ma się sytuacja z TV bo dekoder który mi dali wiesza się pare razy dziennie bardzo często wyskakuje jakiś error i TV nie ma wcale a bodajże w sierpniu po niedużej burzy nie miałem TV kilkanaście godzin...a infolinia czynna niestety tylko do 18 z tego co pamiętam...jedyny plus to cena i umowa na czas nieokreślony:)

ODPOWIEDZ