[Blok 29] Rury odpływowe od pralek

Tutaj trafiaj─ů posty i w─ůtki za┼Ťmiecaj─ůce Forum

[Blok 29] Rury odpływowe od pralek

Postprzez fifty » 9 kwi 2013, o 16:10

Zdublowany post

Witam wszystkich!
Mam problem dotycz─ůcy rury odp┼éywowej przy pralce. Nie wiem, czy jest tak samo we wszystkich blokach na osiedlu, ale z tego, co zd─ů┼╝y┼éam si─Ö do tej pory dowiedzie─ç, to w 29 owszem. Mianowicie: m├│j odp┼éyw jest dziur─ů w ┼Ťcianie, do kt├│rego wk┼éada si─Ö w─Ö┼╝a od pralki.

Wprowadzili┼Ťmy si─Ö na Batorego w lutym, przy pierwszej pr├│bie pod┼é─ůczenia w─Ö┼╝a do odp┼éywu zacz─Ö┼éa si─Ö cofa─ç woda, ale nie z powrotem do w─Ö┼╝a, tylko leci bokami przy uszczelce, i dopiero po 1 p┼éukaniu, jednorazowo jakie┼Ť 2 litry wody. Z pocz─ůtku my┼Ťleli┼Ťmy, i┼╝ w─ů┼╝ jest za g┼é─Öboko umieszczony, faktycznie, po poprawieniu tego przez jaki┼Ť miesi─ůc by┼é spok├│j. Lecz ostatnio znowu zacz─Ö┼éa si─Ö cofa─ç woda. Nie wiem ju┼╝, co mam z tym pocz─ů─ç, umieszczanie w─Ö┼╝a na r├│┼╝nych g┼é─Öboko┼Ťciach i pod r├│┼╝nymi k─ůtami nie daje rezultatu, pr├│bowa┼éam udro┼╝ni─ç odp┼éyw Kretem, ale r├│wnie┼╝ bezskutecznie. Nie mam ju┼╝ poj─Öcia, co mo┼╝e by─ç przyczyn─ů, czy┼╝by co┼Ť si─Ö zablokowa┼éo tam g┼é─Öbiej? Zadzwoni─ç po hydraulika? A nawet je┼╝eli, to czy to co┼Ť da, skoro ca┼éa rura jest w ┼Ťcianie i kiepsko tam cokolwiek zrobi─ç bez kucia ┼Ťciany?

Jestem ciekawa, czy w Waszych ┼éazienkach rownie┼╝ wyst─Öpuje tego typu odp┼éyw i czy mieli┼Ťcie z tym jakie┼Ť problemy? Jak sobie z tym radzicie? Pom├│┼╝cie, bo mi ju┼╝ r─Öce opadaj─ů...

Natalia
fifty

Do┼é─ůczy┼é(a): 19 mar 2013, o 20:22
Nr bloku: 29

Powr├│t do Kosz

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 2 go┼Ťci

Dzi─Ökujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Odzyskiwanie danych Poznań.
stat4u