Bandyckie kuligi w lesie...

Sprawy niezwi─ůzane z naszym osiedlem. Co┼Ť Ci nie pasuje? Masz ciekawy pomys┼é? Podziel si─Ö z innymi!

Bandyckie kuligi w lesie...

Postprzez gustarballs1983 » 11 lut 2012, o 20:14

Jak w temacie chcia┼ébym wiedzie─ç kto jest odpowiedzialny za t─ů anarchi─Ö.... Do lasu nie wolno wje┼╝d┼╝a─ç koniem bez wzgl─Ödu czy ma co┼Ť dodatkowo doczepione do du*y czy te┼╝ nie. Zabrania tego wyra┼║nie regulamin las├│w pa┼ästwowych jest nawet piktogram na tabliczce przy wej┼Ťciu na kt├│rej jest m.in przekre┼Ťlony ko┼ä z je┼║d┼║cem. teraz wi─Ökszo┼Ť─ç ┼Ťcie┼╝ek w lesie jest ca┼éa zasr*na ko┼äskim ┼éajnem.
Zastanawia mnie czy to nie by┼é przypadkiem rzekomy w┼éa┼Ťciciel tego gruntu w lesie, kt├│ry zaw┼éaszczy┼é go od las├│w pa┼ästwowych...
podobno wraz z swym bratem, w┼éa┼Ťcicielem jednego z lokalnych dom├│w uciech cielesnych, zostali skazani na kare wi─Özienia...
jak wida─ç chyba wyrok up┼éyn─ů┼é...
i zn├│w zaczynaj─ů si─Ö ko┼äski "biznes"...
tego nam jeszcze brakowa┼éo, nie do┼Ť─ç ┼╝e przej┼Ťcie przez ulice, tak by nie zosta─ç rozjechanym, graniczy z cudem, to teraz jeszcze banda na ┼Ťmierdz─ůcych szkapach b─Ödzie tratowa─ç ludzi w lesie....SKANDAL!!

Niestety dowiedziałem się o tym procederze zbyt późno, bo jak wchodziłem do lasu to cała ta banda zaczęła pakować manatki.
zatem czy kto┼Ť z pa┼ästwa r├│wnie┼╝ to zauwa┼╝y┼é i mo┼╝e zg┼éosi┼é ca┼é─ů spraw─Ö do shtazi miejskiej ?
Jeżeli aby dwa razy więcej zarabiać, trzeba dwa razy więcej, i dwa razy dłużej pracować, to ja nie wiem gdzie tutaj jest zysk.
gustarballs1983

Do┼é─ůczy┼é(a): 31 sty 2012, o 19:37
Nr bloku: 1

Re: Bandyckie kuligi w lesie...

Postprzez HeavyPanterA » 15 lut 2012, o 20:21

!
Ostatnio edytowano 28 cze 2012, o 00:06 przez HeavyPanterA, ┼é─ůcznie edytowano 1 raz
HeavyPanterA

Do┼é─ůczy┼é(a): 15 lut 2012, o 20:16
Nr bloku: 40

Postprzez gustarballs1983 » 16 lut 2012, o 16:56

nawet nie skomentuj─Ö tego o jakim radiu waszmo┼Ť─ç my┼Ťlisz.... Ja osobi┼Ťcie nie s┼éucham radia (┼╝adnego, dla jasno┼Ťci sprawy), praktycznie wcale,
nie specjalnie ┼éapie o jaka ksi─Ög─Ö zakaz├│w i nakaz├│w chodzi. ale jak widz─Ö piktogram z przekre┼Ťlonym rysunkiem konia z je┼║d┼║cem to dociera do mnie ┼╝e na danym terenie obowi─ůzuje zakaz jazdy koniem. nie wiem jak wa┼Ť─ç ale wed┼éug mnie nie przestrzeganie tak prostych zasad to ca┼ékowity brak kultury i poszanowania innych ludzi (ciekawe jak by tak kto┼Ť koniem wjecha┼é na autostrad─Ö to co by policja mia┼éa na ten temat do powiedzenia a tym bardziej inni kierowcy).
Jednakowo┼╝, nie tylko wzburzy┼éem si─Ö dlatego, ┼╝e za ├│w stworzeniami nie przepadam (bo m.in. dlatego te┼╝) i dlatego ┼╝e nie chc─Ö by─ç przez takowe zatratowany, dlatego tak┼╝e ┼╝e po prostu dra┼╝ni─ů mnie takie cwaniaczki jak tamta banda co z┼éami─ů dowolny przepis byle tylko ich by┼éo na wierzchu...
i nie wa┼╝ne jest tutaj czy chodzi o zarobienie 5PLN za przeja┼╝d┼╝k─Ö za ┼Ťmierdz─ůcym bydl─Öciem w miejscu do tego niedozwolonym, czy te┼╝ puszczenie dymka w miejscu publicznym, przy dezaprobacie ludzi dooko┼éa, czy mo┼╝e nadzieranie ryja po pijaku w p├│┼║nych godzinach nocnych...
wszystkie z tych zachowa┼ä s─ů po prostu aroganckie i wkurwiaj─ůce, teoretycznie ┼╝adne z nich nie jest legalne tylko str├│┼╝e prawa zbyt mocno maja w dupie problemy zwyk┼éych ludzi ┼╝eby z takimi palantami robi─ç porz─ůdek.
Jeżeli aby dwa razy więcej zarabiać, trzeba dwa razy więcej, i dwa razy dłużej pracować, to ja nie wiem gdzie tutaj jest zysk.
gustarballs1983

Do┼é─ůczy┼é(a): 31 sty 2012, o 19:37
Nr bloku: 1

Postprzez JuliaK » 14 kwi 2012, o 17:50

Te kuligi to nielegal.
Widzia┼éam, jak w zimie wozili dzieci na sankach, potem ca┼éa ┼Ťcie┼╝ka by┼éa zabrudzona ┼éajnem! Je┼Ťli jeszcze raz to zobacze, dzwoni─Ö na policj─Ö
JuliaK

Do┼é─ůczy┼é(a): 14 kwi 2012, o 17:40
Nr bloku: 77

Powr├│t do Tu mo┼╝esz si─Ö wygada─ç na dowolny temat

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Dzi─Ökujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Odzyskiwanie danych Poznań.
stat4u