Warzywniak w 15

Sprawy niezwi─ůzane z naszym osiedlem. Co┼Ť Ci nie pasuje? Masz ciekawy pomys┼é? Podziel si─Ö z innymi!

Warzywniak w 15

Postprzez cytrynka » 22 lis 2015, o 11:28

Witajcie co s─ůdzicie o warzywniaku w 15?cz─Östo robi─Ö tam zakupy i jestem zadowolona ┼Ťwie┼╝y towar,mi┼éa obs┼éuga i weso┼éy rolnik.Jakie s─ů wasze opinie o tym sklepie?
cytrynka

Do┼é─ůczy┼é(a): 22 lis 2015, o 11:20
Nr bloku: 10

Re: Warzywniak w 15

Postprzez julia » 22 lis 2015, o 22:24

Nie spotka┼éam tam nigdy weso┼éego rolnika ;) W warzywniaku zwykle jest dro┼╝ej ni┼╝ na pobliskim straganie i niekoniecznie rzeczy zawsze s─ů ┼Ťwie┼╝e. Mo┼╝e cieszy┼éby si─Ö wi─Ökszym zainteresowaniem wprowadzaj─ůc do sprzeda┼╝y warzywa i owoce z upraw ekologicznych z odpowiednimi certyfikatami i odpowiednio si─Ö reklamuj─ůc. Niestety mam w─ůtpliwo┼Ťci czy rzeczy tam sprzedawane s─ů prosto od rolnika czy mo┼╝e od rolnika z gie┼édy...
julia

Do┼é─ůczy┼é(a): 21 gru 2011, o 20:58
Nr bloku: 41

Re: Warzywniak w 15

Postprzez admin » 7 gru 2015, o 20:46

cytrynka napisał(a):wesoły rolnik.

┼Ümieszne... Albo kto┼Ť jest rolnikiem i pracuje na wsi albo jest sprzedawc─ů w sklepie (w mie┼Ťcie), w kt├│rym przebywa kilka godzin.
Cytrynko - je┼Ťli chcesz zareklamowa─ç sw├│j sklep, zr├│b to bardziej subtelnie :)
Forum mieszkańców os. Stefana Batorego w Poznaniu - http://batorego.net
e-mail: os.batorego@gmail.com
admin
Administrator

Do┼é─ůczy┼é(a): 15 gru 2011, o 12:31

Powr├│t do Tu mo┼╝esz si─Ö wygada─ç na dowolny temat

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Dzi─Ökujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Odzyskiwanie danych Poznań.
stat4u