Psie kupy na trawnikach i chodnikach.

Sprawy niezwi─ůzane z naszym osiedlem. Co┼Ť Ci nie pasuje? Masz ciekawy pomys┼é? Podziel si─Ö z innymi!

Psie kupy na trawnikach i chodnikach.

Postprzez Przemo » 24 sty 2012, o 09:55

Czy mog─Ö uzyska─ç sensowne odpowiedzi dlaczego nie sprz─ůtacie po swoich psach :twisted: ?
Przemo

Do┼é─ůczy┼é(a): 24 sty 2012, o 09:29
Nr bloku: 13

Re: Psie kupy na trawnikach i chodnikach.

Postprzez VooR » 24 sty 2012, o 13:47

Ja np. nie sprz─ůtam, bo psa nie mam. :P :twisted:
"A coward dies a thousand deaths, a Souljah dies but once."
VooR

Do┼é─ůczy┼é(a): 29 gru 2011, o 19:27
Nr bloku: 41

Postprzez osaka » 24 sty 2012, o 19:57

Nie jest a┼╝ tak ┼║le... http://www.youtube.com/watch?v=YGkc6F4VEWo

Ja te┼╝ po prostu nie mam psa ;)
in love with the dark side i'd found
osaka

Do┼é─ůczy┼é(a): 24 sty 2012, o 19:48
Nr bloku: 31

Postprzez julia » 24 sty 2012, o 22:03

Najwi─Öksze na osiedlu og├│lnodost─Öpne boisko (na nowej cz─Ö┼Ťci w pobli┼╝u tor├│w) jest wielk─ů psi─ů toalet─ů...
Jak to widz─Ö to zastanawiam si─Ö co my┼Ťli/m├│wi posiadacz psa, kt├│ry po nim nie sprz─ůta, jak wejdzie w psi─ů kup─Ö? :?:
Nie mam psa, bo psa normalnej wielko┼Ťci nie powinno si─Ö trzyma─ç w bloku.

Postawione pytanie, cho─ç istotne, pewnie nie doczeka si─Ö odpowiedzi, bo kto si─Ö przyzna, ┼╝e nie sprz─ůta...
Spr├│buj─Ö zgadn─ů─ç, jakie odpowiedzi rodz─ů si─Ö w g┼éowach niesprz─ůtaj─ůcych:
- a po co?
- bo nikt nie sprz─ůta,
- a komu przeszkadza psia kupa, jest niedu┼╝a i deszcz j─ů zmyje ;),
- bo to sama natura,
- bo kupa w tym miejscu nikomu nie przeszkadza,
- bo nikt nie zauwa┼╝y, ┼╝e nie sprz─ůtn─ů┼éem,
- bo kupa brzydko pachnie,
- bo si─Ö brzydz─Ö ;) ,
- bo g┼éupio chodzi─ç z kup─ů w r─Öce i szuka─ç ┼Ťmietnika, lepiej niech kto┼Ť w ni─ů wdepnie bylebym to nie by┼é ja ;) .
julia

Do┼é─ůczy┼é(a): 21 gru 2011, o 20:58

Postprzez andy » 25 sty 2012, o 17:51

Do powy┼╝szej wyliczanki Julii mo┼╝na jeszcze doda─ç jeszcze:-
- bo jeszcze nie zapłaciłem nigdy 500 zł mandatu :)

A na powa┼╝nie, to obecnie nie mam psa. Wcze┼Ťniej gdy mia┼éem psa, to na osiedlu stara┼éem si─Ö nie wpuszcza─ç go na trawnik. Biega┼é sobie wtedy po tym nieu┼╝ytku, gdzie UWI buduje teraz te 3 nowe bloki (obok Atanera). Tam faktycznie nie sprz─ůta┼éem, bo raczej nikomu to nie przeszkadza┼éo.
A wcze┼Ťniej (za czas├│w szkolnych), to nie sprz─ůta┼éem dlatego, ┼╝e nikt nie sprz─ůta┼é i nikt nas nie uczy┼é, ┼╝eby to robi─ç.
andy

Do┼é─ůczy┼é(a): 15 gru 2011, o 13:18

Postprzez stan » 27 sty 2012, o 03:55

Dla mnie to chore, ┼╝eby na 50m2 trzyma─ç psa.
Opr├│cz psich odchod├│w wkurza mnie jeszcze jeden kundel, kt├│ry gdy w┼éa┼Ťciciele wychodz─ů z nim z 4 pi─Ötra na spacer nadziela mord─Ö na ca┼éy blok. Kundel szczeka jak oparzony ca┼é─ů drog─Ö po schodach wychodz─ůc i wchodz─ůc do mieszkania. Alternatywy 4
stan

Do┼é─ůczy┼é(a): 24 sty 2012, o 02:06
Nr bloku: 0

Postprzez gustarballs1983 » 31 sty 2012, o 20:28

tez mnie wkurza ┼╝e ludzie nie sprz─ůtaj─ů po swoich kundlach wszystko dooko┼éa jest zasrane. czy to naprawd─Ö jest taka wielka ujma na honorze nosic ze soba w kieszeni paczke chusteczek higienicznych i jak pies zrobi "klopsa" to wyci─ůgn─ů─ç chusteczk─Ö z kieszeni podnie┼Ť─ç przez ni─ů tego klopsa i wyrzuci─ç do kibla??

mało tego jak się to robi to przynajmniej ma się dostateczne wytłumaczenie żeby opierdolić psa , że nie zrobił w lesie a to dopiero jest ulga w całej tej frustracji :D
Jeżeli aby dwa razy więcej zarabiać, trzeba dwa razy więcej, i dwa razy dłużej pracować, to ja nie wiem gdzie tutaj jest zysk.
gustarballs1983

Do┼é─ůczy┼é(a): 31 sty 2012, o 19:37
Nr bloku: 1

Postprzez polak » 1 lut 2012, o 09:52

Mo┼╝e znajdziemy jaki┼Ť spos├│b na tych milusi┼äskich. PSM zainstalowala na osiedlach kamery- nie mam pojecia jaki jest obraz z tych urzadzonek ale mozna pomysle─ç aby takich milusi┼äskich "wy┼éapywa─ç" i edukowa─ç jak nie da rady po dobroci to kilka razy po pare z┼éotych kary na pewno ich nauczy sprz─ůtania po swoich pupilach.
polak

Do┼é─ůczy┼é(a): 2 sty 2012, o 19:18
Nr bloku: 51

Postprzez gustarballs1983 » 1 lut 2012, o 22:51

Og├│lnie rzecz bior─ůc to wystarczy┼éo by aby PSM z tym swoim monitoringiem uderzy┼é do shtazi miejskiej ee.. to znaczy stra┼╝y miejskiej

Je┼Ťli uda si─Ö w og├│le zidentyfikowa─ç takiego delikwenta (w co raczej w─ůtpi─Ö kamery przemys┼éowe nie nagrywaj─ů w jako┼Ťci HD :p ) to shtazi..ee.. stra┼╝ miejska mo┼╝e takiemu/takiej wlepi─ç 500 PLN bo to jest ustawowy mandat za nie sprz─ůtanie klops├│w.

z drugiej strony ludzie nie powinni narzeka─ç ┼╝e wdepn─Öli w klopsa na trawniku bo im tez po tym trawniku nie wolno chodzi─ç!!
chodnik co prawda to już zupełnie inna bajka. za klopsy pozostawione na chodnikach powinny posypać się mandaty.

Pozdrawiam
Gus T.
Jeżeli aby dwa razy więcej zarabiać, trzeba dwa razy więcej, i dwa razy dłużej pracować, to ja nie wiem gdzie tutaj jest zysk.
gustarballs1983

Do┼é─ůczy┼é(a): 31 sty 2012, o 19:37
Nr bloku: 1

Postprzez j40i4 » 2 lut 2012, o 06:53

gustarballs1983 napisał(a):z drugiej strony ludzie nie powinni narzekać że wdepnęli w klopsa na trawniku bo im tez po tym trawniku nie wolno chodzić!!

Wolno :D . Bodaj┼╝e od zesz┼éego roku ka┼╝dy obywatel RP ma prawo przebywa─ç r├│wnie┼╝ na trawniku, pod warunkiem, ┼╝e go nie niszczy w jaki┼Ť inny spos├│b.
j40i4

Do┼é─ůczy┼é(a): 24 sty 2012, o 16:36
Nr bloku: 35

Nast─Öpna strona

Powr├│t do Tu mo┼╝esz si─Ö wygada─ç na dowolny temat

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Dzi─Ökujemy za wsparcie naszego forum firmie KodIT Odzyskiwanie danych Poznań.
stat4u