Sprzątanie klatek schodowych

Tematy dotyczące mieszkańców bloków położonych na południe od ulicy Opieńskiego
Regulamin forum
Tytuły wątków dotyczących poszczególnych bloków powinny zaczynać się od podania numeru bloku wg schematu: [Blok xx] Tytuł wątku
pucha2
Posty: 2
Rejestracja: 12 gru 2020, o 12:50
Nr bloku: 20

Sprzątanie klatek schodowych

Post autor: pucha2 » 19 kwie 2023, o 17:13

Czy komuś sufit spadł na łeb w tej administracji? Mam codziennie zamiatać klatkę schodową a najlepiej w niedzielę przed kościołem pierdyknąć na mokro z zapachem lawendy? w mieszkaniu codziennie nie zamiatam a będę klatkę zamiatał :D ja rozumiem czystość i porządek ale bez przesady ciekawy jestem czy na całym osiedlu są takie kwiatki czy tylko na Batorego 20c.Druga sprawa chciałbym podpowiedzieć naszej kochanej administracji że mieszkańcy na parterze powinni sprzątać dwa razy dziennie !!!
Załączniki
Klatka.jpeg
Klatka.jpeg (263.48 KiB) Przejrzano 11235 razy

przemokost
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2020, o 23:52
Nr bloku: 20

Re: Sprzątanie klatek schodowych

Post autor: przemokost » 7 maja 2023, o 16:13

Nikt wam nie każe sprzątać codziennie ale raz na dwa tygodnie wypadało by chociaż zamieść bo syf od drugiego u was w dół jest największy ...

obiektywnie
Posty: 12
Rejestracja: 26 wrz 2023, o 12:50
Nr bloku: 41

Re: Sprzątanie klatek schodowych

Post autor: obiektywnie » 26 wrz 2023, o 13:19

Dziwie sie, ze nie masz poczucia estetyki i ze nie mierzi cie syf na klatce. Nie wazne czy raz dziennie, czy raz na dwa tyg. Ma byc czysto. JA u siebie myje nawet na DOLE w czesci wpolnej, choc mieszkam na ostatnim pietrze. Widze tobie brzydota nie przeszkadza.
pucha2 pisze:
19 kwie 2023, o 17:13
Czy komuś sufit spadł na łeb w tej administracji? Mam codziennie zamiatać klatkę schodową a najlepiej w niedzielę przed kościołem pierdyknąć na mokro z zapachem lawendy? w mieszkaniu codziennie nie zamiatam a będę klatkę zamiatał :D ja rozumiem czystość i porządek ale bez przesady ciekawy jestem czy na całym osiedlu są takie kwiatki czy tylko na Batorego 20c.Druga sprawa chciałbym podpowiedzieć naszej kochanej administracji że mieszkańcy na parterze powinni sprzątać dwa razy dziennie !!!

waldi77
Posty: 15
Rejestracja: 22 lut 2023, o 21:46
Nr bloku: 41

Re: Sprzątanie klatek schodowych

Post autor: waldi77 » 26 wrz 2023, o 14:37

pucha2 pisze:
19 kwie 2023, o 17:13
w mieszkaniu codziennie nie zamiatam a będę klatkę zamiatał
Tak. Dom nie kończy się na wycieraczce jak w zapyziałej wsi w kongresówce. Tutaj dbamy o otoczenie.

ODPOWIEDZ