Forum os. Stefana Batorego - Poznań - Rejestracja

Rejestrując się na „Forum os. Stefana Batorego - Poznań” zgadzasz się na warunki regulaminu. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Forum os. Stefana Batorego - Poznań”. „Forum os. Stefana Batorego - Poznań” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Rejestracja na Forum jest bezpłatna i dobrowolna. Dozwolone jest posiadanie tylko jednego konta użytkownika.

Przed zadaniem pytania lub założeniem nowego wątku sprawdź, czy temat nie był już wcześniej poruszany - funkcja "szukaj" oraz przejrzyj działy strony głównej (zwłaszcza: porady, usterki, akcje serwisowe). Przestrzegaj tematu danego wątku, nie pisz nie na temat.

Dyskutuj na poziomie, nie poniżaj i nie obrażaj innych. Przestrzegaj obowiązującego prawa.

Administrator ani Moderatorzy nie odpowiadają za treść wiadomości wysłanych przez użytkowników Forum.

Zabronione są wszelkie działania, które wpływają lub mogą wpływać niekorzystnie na działalność forum lub całego serwisu, zakładanie fikcyjnych kont użytkownika zwłaszcza w celach reklamowych, promocyjnych lub poprawy pozycjonowania, reklamowanie innych stron internetowych, produktów lub usług bez zgody Administratora, podszywanie się pod inne osoby (w szczególności pod Administratora lub Moderatora), a także udostępnianie konta osobom trzecim.

Zakładanie konta tylko w celu dodania postu (linku) reklamowego jest bezcelowe. Taki wpis zostanie usunięty, a jego autor zbanowany!

Pełny regulamin forum jest dostępny tutaj.